AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Av. Sn. Mehmet Ali Şahin Bey Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) Genel Merkezini ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Av. Sn. Mehmet Ali Şahin Bey Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) Genel Merkezini ziyaret etti.

2015.02.13 Pazar Köln-Porz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı 23. Dönem Adalet Bakanı Av. Sn. Mehmet Ali Şahin Bey Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) Genel Merkezini beraberinde bir heyetle ziyaret ederek kahvaltı programına katıldı.

UETD Genel Başkanı Süleyman Çelik Bey ve MYK, MKYK dan oluşan UETD Yöneticileri gelen misafirlerle Kahvaltı proramına eşlik ettiler. Gelen Misafirler içerisinde 23. Dönem Ak Parti Karabük Milletvekili ve Kuruculardan Müstafa Ünal Bey de programın önemli konuklarındandı.

Genel Başkan Süleyman Çelik Bey; M.Ali Şahin Bey ve misafirlere UETD nin MYK ve MKYK üyelerini tanıttıktan sonra, Derneğin kuruluş tarihçesini, vizyon ve miyonunu anlattı. Daha sonra söz alan M.Şahin Bey Bakanımız; UETD nin Avrupada ki önemine ve yaptığı çalışmaların kayda değer olarak Türkiye den ilgi ile takip edildiğine ima etti. Son sözü alan Müstafa Ünal Bey de; UETD ye daha önce yapmış olduğu ziyaretler ve etkiniklerle alakalı kısa konuşma yaparak, UETD nin Avrupanın önemli bir STK örgütünü sahip olduğuna vurgu yaptı.

Yapılan Kahvaltı programından sonra misafirlerle UETD Genel Merkez Binası(Rezidans) gezilerek, Süleyman Çelik Bey’in ağzından Binanın Tarihçesi anlatıldı. Hatıra Fotoğraflar çekildiken sonra misafirler, diğer Programlara iştirak etmek için UETD Genel Merkezin den ayrıldılar.

Konuyla alakalı Fotoğraflar

[Best_Wordpress_Gallery id=”45″ gal_title=”20150213_AKPartiMASahinGMZiyareti”]

11_Joker

Bizi takip edin

Cookie Consent with Real Cookie Banner