Başbakan Yardımcısı Emrullah İŞLER’den UETD’ye Ziyaret

Başbakan Yardımcısı Emrullah İŞLER’den UETD’ye Ziyaret

Başbakan Yardımcısı Emrullah İŞLER, UETD Genel Merkezinde UETD Genel Başkanı Süleyman ÇELİK’i ziyaret etti. Bakan İşler’in ziyaretinde Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Kemal YURTNAÇ, Bakan İŞLER’in Eşi Hayriye İŞLER, Köln Başkonsolosu Hüseyin Emre Engin ve eşi Meral Engin de hazır bulundular.

UETD Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri, UETD Kadın Kolları Yöneticileri  ile UETD Gençlik Kolları yetkilileri de Bakan İŞLER, YTB Başkanı YURTNAÇ ve Başkonsolos ENGİN ve misafirlere ev sahipliği yaptılar.

UETD Genel Başkanı Süleyman ÇELİK, Başbakan Yardımcısı Emrullah İŞLER’e Köln ziyareti hatırası olarak hediye takdim etti. Başbakan Yardımcısı İŞLER de, UETD Genel Başkanı ÇELİK’e Gümüş İşlemeli Şilt hediye etti.

Başbakan Yardımcısı Emrullah İŞLER, YTB Bşk. Kemal YURTNAÇ, Başkonsolos ENGİN ve UETD Genel Başkanı Süleyman ÇELİK ile beraberindeki heyet daha sonra ATIB’i de ziyaret ettiler.

 

 

Başbakan Yardımcısı Emrullah İŞLER, YTB Bşk. Kemal YURTNAÇ, Başkonsolos ENGİN ve UETD Genel Başkanı Süleyman ÇELİK ile beraberindeki heyet daha sonra ATIB’i de ziyaret etti.

Bizi takip edin

Cookie Consent with Real Cookie Banner