„Türkiye’de Yatırım İmkanları ve Fırsatları“ başlığında 25-28 Mart’da 4 ayrı bölgede konferans verilecek

„Türkiye’de Yatırım İmkanları ve Fırsatları“ başlığında 25-28 Mart’da 4 ayrı bölgede konferans verilecek

Yabancı Sermayesi Genel Müdürlüğünden Genel Müdür Yardımcısı Sayın Mehmet Yurdal Sahin bey ve dış ticaret uzmanı Sayın Can Gürlek bey konuşmacı olarak katılacağı konferanslar 25 Mart’da Sindelfingen’de, 26 Mart’da Mannheim’da, 27 Mart’da Köln’de ve 28 Mart’da Hannover’de olacaktır. Konferansa sadece davetli olanlar katılabileceklerdir.

 

2003-2013 yılları arasında Türkiye ye 124,8 milyar Dolar  doğrudan yabancı yatırım olmus olup bunun %70’lik bölümünun AB ülkelerinin payı olduğu gözlemlemlenmektedir.

Avrupa’da artan miktardaki müteşebbisimizin yaklaşık 80 milyar Doları bulan  AB ülkelerinin ekonomisine olan katma değerini büyük bir memnuniyetle müşahade etmekteyiz.

 

Bugünlerde, cazibesi gittikce artan Türkiye’de yatırım fırsatlarının ve imkanlarının neler olduğu sorusu da Avrupalı Türk iş adamlarımız tarafından bizlere sıkca sorulan sorular arasında yerini almış durumda.

 

UETD Ekonomi Birimi olarak organize ettiğimiz bu konferanslar ile sıkça sorulan sorulara cevaplar vererek iş adamlarımıza bir katma değer sağlamış olacağız.

  

Çevrenizde bu noktada Türkiye’de yatırım yapmayı düşünen iş adamlarımızı, ilgili bölgemizdeki ekonomi birim başkanlığımız ile irtibata geçerek toplantıya akredite ettirmenizi rica ederiz.

 

Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

 

Selam ve Saygılarımla/Mit freundlichen Grüßen/Kind Regards

UETD  Ekonomi Birim Baskani

Zafer Sırakaya

 

UETD – Union of European Turkish Democrats e.V.

Genel Merkez | Hauptsitz | Head Office

Concordiaplatz 1
D – 51143 Köln

Telefon: +49 2203 10198-0
Telefax: +49 2203 10198-99

http://www.uetd.org
uetd@uetd.org

Bizi takip edin

Cookie Consent with Real Cookie Banner