UETD Genel Merkezi Önemli Bir Misafire Ev sahipliği yaptı

UETD Genel Merkezi Önemli Bir Misafire Ev sahipliği yaptı

UETD Köln Bölgesinin (02.04.2015 Köln-InterSaal da) düzenlediği ” Çanakkale Anma ” Programı için gelen T.C Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Sn. Bülent Arınç Bey, Almanya Köln Programının devamında UETD Genel Merkezin düzenlediği Kahvaltı Programına katıldı.

Kahvaltı programına T.C. Büyükelçisi Hüseyin Avni Karslıoğlu, T.C Köln Başkonsolosu Hüseyin Emre Engin, Avrupa AK Parti SKM Başkanı Harun Tüfekçi, STK Başkanlarından önceki IGMG Başkanı Yavuz Çelik Karahan, İşadamı Mustafa Duran ve diğer önemli konuklar iştirak ettiler.

Kahvaltı sonunda UETD Genel Başkanı Süleyman Çelik Bey söz alarak; UETD (Avrupa Türk Demokratlar Birliği) nin kuruluşu, Vizyon ve Misyonuyla birlikte, Avrupada ilk olarak Vatandaşlarımızın (7 haziran 2015) katılacağı Türkiye Parlementer- Milletvekilliği seçimlerine katılımın ve UETD nin verdiği desteği anlattı.

Daha sonra söz alan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Bey konuşmasında; buradaki Vatandaşların İlk olarak katılacağı (7 haziran 2015) seçimlerinin önemine, Türkiye Hükümeti olarak aldıkları kararla Vatandaşlara aidat hissi uyandırmak ve bu seçimin önemine vurgu yaptı. Aynı zamanda Vatandaşlarımızın Avrupadaki sorunlarının takipçisi olduklarını ve çözmeye çalıştıklarını açıkladı.

Daha sonra UETD Köln Şubesin açılışı ve diğer programlar için UETD Genel Merkezinden ayrıldı.

Konuyla Alakalı Fotoğraflar

[Best_Wordpress_Gallery id=”48″ gal_title=”20150403_BülentArincGMZiyareti”]

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bizi takip edin

Cookie Consent with Real Cookie Banner