Solingen Belediye Başkan Seçimlerinin adaylari UETD Solingen Subesinde bir araya geldi

Solingen Belediye Başkan Seçimlerinin adaylari UETD Solingen Subesinde bir araya geldi

30. Ağustos 2015 tarihinde Düsseldorf Bölgesine bağlı olan Solingen Şubemiz, Solingen Belediye Başkan Seçimlerinin adaylarını bir araya getirerek başarılı bir program gerçekleştirmiş oldu. Programa dört Belediye Başkan adayı ve UETD Genel Merkez Siyasi İşler Başkanı avukat Sayın Fatih Zingal beyefendi katıldılar. Katılan adayların ikisi bağımsız, Hakan Canik ve Friedhelm Funk, diğer ikiside CDU adayı Frank Feller ve SPD adayı Tim Kurzbach.

Katılan tüm adaylar programı çok başarılı bulduklarını ifade ettiler. Ayni zamanda tartışmaların karşılıklı saygı ve samimi bir hava içerisinde gerçekleştiğini dile getirdiler. Böyle güzel ve heyecanlı tartışma programına katılmadıklarını ve katılan izleyicileri de oldukça ilgili bulduklarını beyan ettiler.

Programa UETD Genel Merkez Siyasi İşler Başkanı Sayın Fatih Zingal beyefendinin katılımı ayrı bir heyecan kattı. Kendisi misafirlere UETD katılım projesini etkin bir dille takdim etti. UETD’nin Almanya ve Avrupa siyasetinde ne kadar önemli bir teşkilat oldugunu vurgulaması siyasetçiler trafından yoğun ilgi gördü.

Tartışma programının akabinde güzel bir atmosferde misafirlere çay ve tatlı ikram edildi. Adaylar bu yakın alakadan oldukça memnun kaldıklarını ve UETD Solingen’e teşekkür ettiklerini ifade ettiler. Bu vesileyle UETD Solingen’i yakından tanıma fırsatı elde ettiklerini ve ilerde beraber çalışmak istediklerinide dile getirdiler.

Konuyla alakalı Fotoğraflar

[Best_Wordpress_Gallery id=”55″ gal_title=”20150830_SolingenBelediyeBaskansecimleri”]

image1

 

Bizi takip edin

Cookie Consent with Real Cookie Banner