UID Kuzey Ren Vestfalya Çalıştayı Straßburgda

UID Kuzey Ren Vestfalya Çalıştayı Straßburgda

           

 

UID, KRV (NRW) eyaleti sınırları içerisinde bulunan bölgeleri ile Fransa’nın Strazburg kentinde “KAPASİTE YENİLEME ve GELİŞTİRME” başlığı altında bir çalıştay düzenledi.

 

UID Genel Merkez’in himayesinde ancak katılımcı bölgelerin organizesinde, Bielefeld, Düsseldorf, Köln ve Ruhr bölgelerinin katılımları ile 25-27.Mart.2022 tarihleri arasında gerçekleşen çalıştaya UlD Genel Başkanı Köksal Kuş`da eşlik etti.

 

Çalıştayda UlD Genelmerkez adına genel başkan yardımcı ve Teşkilatlanma birim başkanı sayın Mustafa Nihat Köklü katılımcılara
“Teşkilatlanmanın Önemi ve Esasları”, Tanıtım- Medya ve teknoloji birim başkanı sayın İbrahim Tuncer “Geleneksel ve Sosyal Medya’nın önemi” ve GM MKYK üyemiz ve teşkilatlanma Koordinatörümüz sayın Halil Demir ise “Kişisel ve Kurumsal İletişim ile ilgili sunumlar gerçekleştirdi.

 

Ayrıca katılım sağlayan Bölge başkanları ise “Almanya 2022 Eyalet Seçimleri” üzerine sunumlar gerçekleştirdi. Bunlara ek olarak Bölge ve Şube
faaliyetlerinin takvimi ve yürütülmesi gibi konular istişare edildi. AK Parti Çanakkale Milletvekili ve TBMM Grup Başkanvekili sayın Bülent Turan’da çalıştayı ziyaret etti ve kısa bir konuşma yaptı.

Konuşmasında yapılan bu organizasyona beğenisini dile getirdi.
Proğram sonunda ise tüm katılımcılara hazırlanan sertifikalarını bizzat Genel Başkan sayın Köksal Kuş takdim etti.

 

Bizi takip edin

Cookie Consent with Real Cookie Banner